niedziela, 25 grudnia 2011

Essence - Nail Art. Special Effect! topper 01 it's purplicious

"Lakier do paznokci colour & go
Wybierz swój ulubiony lakier jako bazę i pokryj lakierem nawierzchniowym dającym specjalny efekt"
(w wolnym tłumaczeniu)


Zdjęcie wykonane w sztucznym świetle

Niestety, nie zaprezentuję Wam jak topper prezentuje się na płytce paznokcia, gdyż moja na chwilę obecną nie jest w najlepszej kondycji, ale wypowiedzieć się zawsze mogę :)
"It's purplicious" jest jednym z dwóch topper'ów marki Essence, które posiadam. Kolejny to "Circus confetti" o którym zapewne również pojawi się notka.

Pojemność 8 ml. Termin ważności niestety nie został podany przez producenta. Pozostaje nam życie w niewiedzy. Lakier ma odpowiednią konsystencję, niezbyt gęstą bądź leistą. Ilość kolorowych drobinek jest spora. Chociaż już jak wiadomo w trakcie aplikacji trzeba na pędzelek nabrać większą ilość, aby jednak trochę tego produktu na płytce bądź lakierze bazowym pozostało. Efekt jest bardzo ładny. Składa się na niego brokat oraz małe kwadraciki. Naprawdę ślicznie to się prezentuje. Zapach... oczywiście paskudztwo, ale ten na szczęście szybko wietrzeje i stosunkowo szybko wysycha. 
Z lakierem tak jak w przypadku lakierów brokatowych pojawia się problem przy zmywaniu lakieru. Z paznokcia usuniecie lakier bazowy a lakier nawierzchniowy pozostanie. Trzeba się sporo natrudzić, aby go ostatecznie usunąć. Ja jednak polecam lakier. Efekt nam wynagradza wszystko.

Ocena: 8/10

Cena. ok. 9zł

Kasia

1 komentarz:

  1. Mam obydwa "It's purplicious" i "Circus confetti" (oraz inne:P) i uwielbiam je, za ich efekt. U mnie na blogu możesz poszukać- często się przewijały.
    Co do zmywania- to próbowałaś metodą waciki, zmywacz i folia kuchenna srebrna? Idealnie się zmywa brokatowe lakiery.

    OdpowiedzUsuń