piątek, 9 marca 2012

MAM - Zestaw do karmienia. Miska do karmienia i elastyczna miękka łyżeczka.Już teraz Wam powiem, że to super sprawa! W zestawie otrzymujemy dwukomorową miseczkę oraz łyżeczkę. Produkty te są przeznaczone dla dziecka od czwartego miesiąca życia (wiek, w którym matki karmiące dziecko mlekiem modyfikowanym mogą wprowadzać pokarmy stałe do jedzenia np. starte jabłko) oraz oczywiście BPA FREE.

Miseczka jest bardzo wygodna do trzymania jedną ręką. Możemy ją trzymać za uchwyt bądź w miejscu pomiędzy komorami. My obecnie korzystamy tylko z jednej komory, ponieważ nasz obiadek bądź deserek jest tylko jednoskładnikowy. Miseczka nadaje się również do podgrzania różnej żywności w mikrofalówce.

O ile miseczkę lubimy to łyżeczkę kochamy. Do tej pory byłam bardzo sceptycznie nastawiona do łyżeczek z takich zestawów, bo ponoć najlepsze są te zwykłe metalowe łyżeczki. Łyżeczka od firmy MAM według mnie jest odpowiednia, ponieważ jest zakrzywiona do pozycji poziomej i jest płytka. Wszystko to umożliwia nabranie odpowiednio niewielkiej jak na początek ilości jedzenia oraz zebrania jedzenia z łyżeczki przez Kornela. Łyżeczka jest z tworzywa elastycznego, ale bynajmniej nie jest giętka. Dodatkowo, gdy jedzenie jest naprawdę gorące łyżeczka robi się biała. Obecnie jesteśmy po jakimś miesiącu testowania i nasza łyżeczka przez zawartość marchewki w jedzeniu zabarwiła się na pomarańczowo (mimo, że oryginalnie jest koloru niebieskiego). Łyżeczki można również dokupić oddzielnie na stronie sklep.mambaby.pl. W zestawie są dwie łyżeczki w zestawieniu kolorystycznym: różowo-niebieski bądź seledynowo-niebieski w cenie 23,39zł.(Kornel i babcia w akcji)

Cena: 25,83 zł


Ocena: 9/10

Kasia

1 komentarz: