poniedziałek, 11 marca 2013

Sally Hansen - Cuticle + Nail Oil

Oliwkę tą kupiłam przy okazji zakupu wysuszacza również marki Sally Hansen i o ile z wysuszacza jestem bardzo zadowolona to ta oliwka jest dla mnie maksymalnie "średnia". 
Oliwka jest jednym z tych produktów, które staram się stosować codziennie a to dlatego, że moje skórki należą do bardzo przesuszonych. Niestety, aby utrzymać ładny wygląd skórek musiałabym je wciąż nawilżać oliwką i nie wykonywać żadnych czynności, które naraziłyby je na przesuszenie jak, np. zmywanie naczyń.

Oliwka jest naprawdę "średnia". Konsystencję ma bardziej wodnistą aniżeli produkt oleisty, w związku z czym efekt nawilżenia znika po kilkunastu minutach i skórki ponownie są przesuszone. Aplikacja jest jak dla mnie odpowiednia. Mianowicie jest to standardowy pędzelek jak w przypadku lakierów, ale to co mi się podoba to długi aplikator, który tylko w przypadku tej oliwki mi odpowiada. W przypadku lakierów wolę krótszy aplikator, gdyż jest łatwiejszy w operowaniu nim.

Cena: ok. 9 zł

Ocena: 3/10

Kasia

1 komentarz:

  1. Otworzyła salon kosmetyczny i myślę o tym gdzie kupić infrazon allegro, konsola fryzjerska allegro i hydroloki youtube. Gdzie najlepiej szukać takich sprzętów? Czy możecie polecić jakąś hurtownie? Czy warto zamawiać przez Internet? Wybrałam sklep www.newfacebeauty.pl, lampa-lupa.pl/. Salon w Warszawie, zapraszam wszystkich. Rabaty dla klientów z bloga)

    OdpowiedzUsuń